Çeyrek Altın Piyasası Son Durum- 29.11.2016

0
51 views

Son günlerde yaşanan altın piyasasındaki hareketlilikten etkilenen günlük hayatlar dengelenmeye başlayacak mı? Çeyrek altın piyasası son durumu ne?

Gram altin
Gram altin

Altının her zaman değerli bir maden oluşu, onu insanlar içinde oldukça önemli bir hale getirmiştir. Bugün piyasalarda, altının ons fiyatı güne biraz düşük başlamış sonra da 1.190 dolar seviyelerine kadar gelmiştir. Altın piyasasının neredeyse kalbinin attığı Kapalıçarşı’ da  ise durum şöyle;

Çeyrek altın 215 lira,

Cumhuriyet altını 878 lira olmuştur.

goldpara çeyrek altın
goldpara çeyrek altın

Çeyrek altın fiyatı 29 Kasım 2016 Salı

Yatırım yapacaklar ve altın hediye edecek kişilerin merakla takip ettiği altın fiyatları bugün de hareketlilik yaşamıştır. Özellikle ülkemizde en çok tercih edilen hediye türü olan çeyrek altın fiyatı bugün 214,80 TL olmuştur. Bütçesinden dolayı çeyrek altın alamayanlar hediye için de olsa yavaş yavaş gram altına yöneldikleri olmuştur. Ne kadar çeyrek altın fiyatları düne göre birazcık daha düşüş yaşadıysa da şu an için Kapalıçarşı’ da çeyrek altın 214.80 liradan alıcı bulmaya başlamıştır. Spot altının onsu değeri ise  1193.66 dolar şeklindedir.

Herkesin merakla takip ettiği altın fiyatları özellikle hediyelik alacaklar için oldukça önemlidir. Yeni doğum hediyesi, nişan söz hediyesi ve düğün hediyesi olarak karşımıza hep altın çıkmıştır. Bu yüzden de ülkemizde altının piyasa durumu oldukça yakından takip edilmektedir.

Altın alacaklar ne kadar yatırımlık olarak görselerde altın alışverişi yapılırken oldukça dikkatli olunmalı ve güvenilir kuyumculardan altın alışverişleri yapılmalıdır.

 

Beğenin Veya Paylaşın !

CEVAP VER